O nas

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso jest specjalistyczną placówką zajmującą się kompleksową rehabilitacją pacjentów związaną z profilaktyką, diagnostyką i leczeniem urazów narządu ruchu.

W 2000 roku uprawiając sport miałem świadomość że sport to zdrowie, ale również  że do sportu trzeba mieć zdrowie. Tego zdrowia mi jednak zabrakło. Poważny uraz stopy wyłączył mnie na długi czas z życia i uprawiania sportu. Pomogła mi rehabilitacja.

W ciągu kilka lat pogłębiania wiedzy i pracy z pacjentem bólowym pokazało mi jak ważne jest kompleksowe podejście do pracy  w skutecznym dochodzeniu do pełni sprawności i niwelowania różnego rodzaju bólów i urazów.

Centrum Rehabilitacji jest efektem rozbudowy Gabinetu Rehabilitacji i Terapii Manualnej w Szczecinie. Nowa placówka oddana jest do Państwa dyspozycji od 1 grudnia 2012 roku.

Jesteśmy starannie dobraną grupą specjalistów. Nasze kwalifikacje poparte są solidnym wykształceniem i praktyką zdobywaną w specjalistycznych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i zagranicą. Wykorzystana wiedza to nowoczesne techniki, które gwarantują pacjentom niezwykłą skuteczność w poprawianiu stanu zdrowia i spełniają zamierzone cele fizjoterapeutyczne.


Dużą uwagę przykładamy do precyzyjnej diagnostyki i wywiadu z pacjentem, aby postępy powrotu do sprawności były widoczne dla osoby chorej. W tym celu wspomagamy się dokumentacją medyczną, która jest niezbędna w całym procesie rehabilitacji.

Od momentu otwarcia naszej placówki przez nasze ręce przeszły tysiące osób, którym pomogliśmy w odzyskaniu sprawności.

Fizjoterapia, osteopatia i terapia manualna to nasza pasja. STAWIAMY NA NOGI. Serdecznie zapraszamy do Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso.

Leszek Werakso